Banskobystrický kraj

Hotel Carrera

hotel_carrera.jpg

Hotel Carrera ponúka pre obchodných cestujúcich aj pre hostí hľadajúcich relax a oddych komfortne zariadené izby s moderným designom, kúpeľnou, LCD televízorom, internetovým pripojením, uzavreté monitorované parkovisko.

Tatranský hostel

hostel_tatransky.jpg

Náš hostel sa nachádza na malom námestí, v pokojnom, no živom prostredí, v centre mestskej časti Poprad-Veľká. Autobusová a vlaková stanica je vzdialená 1,3km a zastávka autobusu je iba pár metrov od naších dverí. Auto je možné parkovať zdarma priamo na námestí. Okrem pohodlného prístupu k doprave máte v okolí hostelu supermarket, mnoho obchodov, kaviarní a reštaurácií, takže vám počas vášho pobytu určite nebude nič chýbať.

AquaCity POPRAD

aquacity_poprad.jpg

Objavte vodný svet pod Vysokými Tatrami - aquapark AquaCity Poprad, 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogany, moderné wellness a ponuky pre rodiny.

Aquapark Tatralandia

aquapark_tatralandia.jpg

Aquapark Tatralandia je tým pravým miestom pre relax.Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku.

Vila Marko

penzio_vila_marko.jpg

Ubytovanie rodinného typu sa nachádza v Novej Lesnej, situovanej 3km od centra Vysokých Tatier – Starého Smokovca.

CHALUPA DIVÍN

chata_divin.jpg

Chalupa Divín sa nachádza pri vodnej nádrži Ružiná v obci Divín v okrese Lučenec.

HOTEL DRUŽBA

ubytovanie_hotel_demanovskadaolina_hoteldruzba.jpg

Hotel Družba Jasná - štýlové ubytovanie v Jasnej, Nízke Tatry polohou, vybavenosťou a jazykovou zdatnosťou personálu vhodný pre zimnú lyžovačku, letný oddych, turistiku, relaxačný pobyt a organizovanie stretnutí.

PENZION LARION

ubytovanie_penzion_penzionlarion.jpg

PENZION LARION je novopostavený obľúbený rodinný penzión.Nachádza sa v jednom z najkrajších regiónov Slovenska – Liptov na okraji obce Kráľova Lehota, ktorá je vstupnou bránou do severnej časti Nízkych Tatier.

APARTMÁN DOMINO-DONOVALY

ubytovanie_apartman_donovaly.jpg

Využite možnosť prenájmu krásneho apartmánu Domino v penziónovom dome Šafrán na Donovaloch pri zjazdovke Nová Hoľa.

HOTEL HVIEZDOSLAV ***+

banskobystrickykraj_kezmarok_hotel_hviezdoslov.jpg

Hotel Hviezdoslav v Kežmarku sa nachádza v malebnom prostredí Spiša pod najmenšími veľhorami sveta Vysokými Tatrami v nadmorskej výške 626m. Ponúkne Vám príjemné ubytovanie v historickom meste Kežmarok.