Žilinský kraj

PRIVÁT JÁN

privat_jan.jpg

Privátne ubytovanie Ján sa nachádza v rodinnom dome, na prízemí a v podkroví, 5 km od Thermal Parku Bešeňová (Gino Paradise Bešenová) a len 300m od novovybudovaného Aqua Vital Parku Lúčky s vonkajšími minerálnymi bazénmi

PRIVÁT ZDENKA

ubytovanie_penzion_privatzdenka.jpg

Privat Zdenka sa nachádza 16 km od centra Liptovského Mikuláša priamo v krásnej Liptovskej doline (Prosiecka dolina).
Privát je vybavený 3 izbami (6 lôžok + prístielky), plne vybavenou kuchyňou, kúpelňou s vaňou a WC, predsieňou a posedením na dvore s altánkom.

Privát POD MACHOM

ubytovanie_chata_podmachom.jpg

Ponúkame Vám ubytovanie v stredisku cestovného ruchu Veľká Rača, kde môžete tráviť príjemnú dovolenku počas celého roka. V zime návštevou lyžiarského strediska Snowparadise a v lete v centre zábavy adrenalínového športu SunParadise. Výborné podmienky sú tu na turistiku, cykloturistiku a prechádzky panenskou prírodou.

Privát Lenka Lúčky - BEŠEŇOVÁ

privat_lenka.jpg

Ponúkame ubytovanie v príjemnom priváte Lenka, ktorý sa nachádza v obci Lúčky, v Žilinskom kraji, v okrese Ružomberok. Obec Lúčky sa nachádza v regiónoch Liptov, Chočské vrchy, Nízke Tatry a Bešeňová. Známe termálne kúpalisko Bešeňová je vzdialené 5 km od privátu Lenka.

Apartmánový dom KUNERÁD

ubytovanie_kunerad.jpg

Ubytovanie v apartmánovom dome Kunerád poskytujeme celoročne. Je to samostatne stojaca budova v tesnej blízkosti hlavnej budovy Penziónu Kunerád.

PENZIÓN KUNERÁD

penzion_kunerad.jpg

Prevádzka Penziónu Kunerád je otvorená celoročne.Penzión Kunerád je zároveň ideálnym miestom, kde nikým nerušení môžete usporiadať:rodinné oslavy, stretnutia,školenia,teambuildingy...........

PENZIÓN MÁRIA

936.jpg

Najkrajšia rodinná dovolenka na Liptove.Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

PRIVAT VOJTECH JURINA

privat_vojtechjurina.jpg

Ponúkame Vám celoročne ubytovanie na okraji obce Habovka v rodinnom dome v blízkosti lesa s výhľadom na panorámu Roháčov.

WESTERN PENZION

penzion_western.jpg

Privíta Vás celoročne otvorený areál, kde nechýba štýlový western bar, kone,reštaurácia, zábava, futbalové a aj detské ihrisko,táborisko, bowling, squash,sauna,biliardy, ....
Náš penzión je vyhľadávaným miestom pre detské letné i zimné tábory, lyžiarske pobyty, školské výlety, firemné večierky, vianočné a novoročné recepcie, oslavy výročí firiem spoločenské a obchodné podujatia, prezentácie, svadby, oslavy, stužkové, posedenia, koncerty, festivaly .

Dom na samote HABOVKA

privat_habovka.jpg

Prežite čarovnú dovolenku na Orave v blízkosti mnohých turistických a
cyklistických trás s rôznou náročnosťou a okolitých termálnych bazénov. Pre
rodiny s deťmi je možné užiť si radovánky pri zbere húb a lesných plodov,
návšteve skanzena, oravského hradu a ľadových jaskýň.