Prešovský kraj

PENZIÓN ŠTRBA

1x.jpg

Penzión Štrba *** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v centre turistickej a lyžiarskej oblasti Vysokých Tatier, v obci Tatranská Štrba, len 8km od Štrbského Plesa.

Penzión Petra

privat_petra.jpg

Ubytovanie v súkromí v podtatranskej malebnej obci Nová Lesná, okres Poprad, región Vysoké Tatry. Ponúkame 4/2 lôžkové izby a 1/3 lôžkovú izbu, každá izba má samostatné sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo). Dom má vlastnú kompletne vybavenú kuchynku pre hostí (chladnička s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, plynový sporák, rýchlovarnú kanvicu, kuchynský riad).

MOUNTAIN Resort

chaty_montaunresort.jpg

Luxus, pohodlie, to prinesie do očí klienta zladený dizajn chaty.
Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.

Penzión Winter & Summer Resort

penzion_wintern.jpg

Penzión je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.
Obec Ždiar je známa svojimi tradíciami , kultúrou , folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj " perlou " Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období.

Penzión Oravec

penzion_oravec.jpg

Objekt sa nachádza v malebnom prostredí Pieninského národného parku v bezprostrednej blízkosti rieky Dunajec.
V blízkosti sa nachádza múzeum mníchov z Červeného Kláštora. Penzión je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Hlavnou atrakciou v letnom období je splav na pltiach na rieke Dunajec.

CHATA MENGUSOVCE

chata_mengusovice.jpg

Štýlová zrekonštruovaná drevenica pre 6 až 8 osôb v malebnej tatranskej obci Mengusovce.

Ubytovanie -Kvetka

ubytovanie_kvetka.jpg

Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v kľudnom a atraktívnom prostredí. Naše ubytovacie kapacity sú v prevádzke celoročne a sú vhodné pre rodiny s deťmi, pár, i jednotlivcov. Súčasť je štandardné vybavenie. U nás nájdete rozličné prírodné a turistické podmienky a rôzne možnosti poznávania a odhaľovania prírodných krás a kultúrnych pamiatok.

CHATA FILIPSKY***

chata_filipsky.jpg

Neviete, kde stráviť dovolenku alebo víkendový pobyt? Ponúkame Vám ubytovanie v Chate Filipsky***. Nachádza sa v pokojnom a atraktívnom prostredí dediny Ždiar. Naše ubytovacie kapacity sú v prevádzke celoročne a sú vhodné pre rodiny s deťmi, páry, i jednotlivcov.

Penzión Mlyn

ubytovanie_penziony_poprad.jpg

Penzión Mlyn sa nachádza na konci malej dediny Veľký Slavkov, v tichom prostredí pri lesnom parku. Dedina je vzdialená cca 7 km južne od centra Vysokých Tatier - Starého Smokovca a 5 km od mesta Poprad.

Penzión Medvedica Vysoké Tatry

ubytovanie_penziony-tatranskastrba.jpg

Vychutnajte si dovolenku v tichej lokalite pod končiarmi Vysokých Tatier.
So svojím autom /autobusom/ pohodlne zaparkujete na parkovisku priamo pred vchodom do penziónu.