Nitriansky kraj

Chata VERA

chatavera.jpg

Chata VERA Vám ponúka príjemné ubytovanie v areáli kúpaliska VADAŠ v Štúrove.
Pred chatou si môžete odpočinúť na peknom záhradnom nábytku pri grile alebo ohnisku. V areály je 7 bazénov s rozdielnou teplotou vody (od 28° do 38°C), možné je však zabaviť sa aj inými športovými aktivitami.

Autocamping Komárno

ubytovanie_kemp_komarno.jpg

Autocamping sa nachádza pri Hoteli Panoráma** na rozlohe 0,5 hektára.
Autocamping je určený na stanovanie a pre pobyt v obytnom prívese, karavane. V areáli sú vybudované sociálno - hygienické zariadenia, umyváreň s teplou vodou, kuchynkou a práčovňou.

Hotel PANORÁMA

ubytovanie_hotel_komarno.jpg

Hotel Panoráma** sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí mesta Komárno. Ponúka štandardné ubytovanie v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách a v jednom apartmáne. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, WC, telefónom a ostatným zariadením . Celková kapacita hotela je 68 lôžok.

Podháj-ubytovanie podhajská

podhaj.jpg

Naša rodinná reštaurácia bola postavená v roku 2005. V roku 2007 bola zničená požiarom a znovuotvorená v roku 2010. Má charakter poľovníckej reštaurácie, čo vyplýva aj z názvu „Podháj“.

UBYTOVANIE ŠTÚROVO- Viliam HINDI

ubytovanie_sturovo.jpg

Ponúkame Vám ubytovanie v príjemnom prostredí Štúrova. Štúrovo je predovšetkým kúpeľným mestom,ktoré ponúka úchvatný výhľad na klasickú baziliku v Ostrihome.

VILLA -UBYTOVANIE KOMARNO

villa_komarno.jpg

Komárno-Ponúkame Vám dvojizbový apartmán pre Vaše ubytovanie na brehu rieky Dunaj. Apartmán sa nachádza v blízkosti hraníc s Maďarskom.

PRIVAT LABI

privat_labi.jpg

Komárno-Chcete stráviť príjemnú dovolenku v historickom centre mesta Komárna? Ponúkame Vám ubytovanie, ktoré bude Vašim útočiskom pred stresom a každodennými problémami v príjemnom prostredí časti typického meštianskeho domu.

Apartmánová chata Dana

ubytovanie_chata_patince_chatadana.jpg

Ponúkame na prenájom rekreačnú apartmánovú chatu v termálnom kúpalisku Patince. V areáli je celoročná možnosť využitia wellness služieb. Chata sa nachádza v areáli, cca. 60 metrov od vstupu, v pokojnej časti, vhodná pre rodiny s deťmi.

MOTEL ŠOFÉR

ubytovanie_motel_zlatemoravce.jpg

MOTEL ŠOFÉR sa nachádza v príjemnom prostredí pri lese, 0,5 km od osady Olichov a 8 km od Zlatých Moraviec.

ZÁMOK U GRÓFA

ubytovanie_apartmany_nitra_zamokugrofa.jpg

Málokto môže povedať o dome, že bol zrodený z lásky. My, to šťastie máme. Budovu zámku dal postaviť budapeštiansky bankár Gróf Arpassy pre svoju lásku, ktorej krstné meno bolo Czumika... Poľovnícky zámok bol dostavaný v roku 1900 podľa predlohy rakúskeho architekta.