PENZION LARION

PENZION LARION je novopostavený obľúbený rodinný penzión.Nachádza sa v jednom z najkrajších regiónov Slovenska – Liptov na okraji obce Kráľova Lehota, ktorá je vstupnou bránou do severnej časti Nízkych Tatier.

Súčasťou penziónu je
reštaurácia s letnou terasou
Liptovská izba s krbom
denný bar s terasou
squashový kurt
wellness-sauna, jacuzzi,masáže klasické-čokoládové-medové...,
stolný tenis, stolný futbal, minifitnes, lukostrelba,požičiavanie bicyklov, splavovanie rieky Váh, rybolov, počas letnej sezóny organizovanie fakultatívnych výletov, školiace miestnosti. Pre deti je k dispozícii veľké pieskovisko so smýkľavkou, hojdačky, detský kútik, trampolína, futbalové ihrisko...

Usporadúvame rôzne spoločenské akcie, ako sú svadby, firemné akcie,spoločenské podujatia, teambuildingy a rôzne iné

Ubytovanie :
v 14-tich dvojlôžkových izbách, 5 tich trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a dvoch apartmánoch.Každá izba má vlastnú kúpeľňu-WC,sprchu,,TV-SAT, pripojenie na internet, WIFI. 4 dvojlôžkové izby sú s balkónom.
Pre našich hostí je samozrejmosťou súkromné momnitorované parkovisko.
Stravovanie :
Ráno sú podávané raňajky formou bohatých švédskych stolov + obedy, večere, kde si naši hostia môžu vybrať z troch jedál.
Samozrejme je možné objednať si aj z ponuky a la carte- regionálne jedlá a špeciality medzinárodnej kuchyne ,detské porcie a diétne jedlá, šaláty. V lete sa podľa záujmu usporadúvajú grilovacie party.
Okolie :
Liptov ponúka množstvo príležitostí pre šport i oddych –lyžiarské strediská, aquaparky, cykloturistika, turistika, rybolov, skanzeny,vodná nádrž Čierny Váh, folklór, múzeá....
15 km - Aquapark Tatralandia –
29 km - Aquapark Bešeňová -
15 km - Demänovské jaskyne
20 km - stredisko Jasná
14 km - Čertovica

Šafaríková Dáša, zodpovedná vedúca
PENZIÓN LARION
Lehotský comp.,s.r.o.
Kráľova Lehota 266, Slovakia

Zväčšiť mapu

Phone+421-44 -5224500
Mobile+421-902 801 602
www.penzionlarion.sk
info@penzionlarion.sk

izba
apartman vip
restauracia (2)
skoliaca 025
welnes
liptovska3
larion april 040
cierny vah
detsky kutik s
FOTO 189
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.