Hotel RELAX

Hotel RELAX sa nachádza v srdci známeho kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Týčiac sa nad mestom, svojou polohou poskytuje hosťom ubytovanie v príjemnom prostredí s nádherným výhľadom na okolitú prírodnú scenériu Malej Fatry, Súľovských skál a Strážovských vrchov.

Hotelová reštaurácia láka hostí svojou delikátnou kuchyňou, bohatým výberom vín a nápojov. Súčasťou menu sú moderné ako aj tradičné jedlá , samozrejme nechýbajú ani krajové a sezónne špeciality. V Hoteli sa ďalej nachádza Kongresová sála, Relaxačné centrum, Fitness a Vináreň. Pobyt u nás neznamená len ubytovanie a využívanie našej hotelovej ponuky. Rajecká dolina, obkolesená horami, priam láka v letných
mesiacoch na cykloturistiku a ponúka našim návštevníkom široké spektrum aktivít. S radosťou Vám zapožičiame rôzne športové hry i bicykle
Hotel Relax poskytuje ubytovanie v kategórii 3***, no svojim interiérovým dizajnom a vybavením uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Drevený masív, mramor, koža, antikor....to všetko je bežným štandardom v tomto modernom nadčasovom zariadení.

K dispozícií je:
5 x2 dvojposteľových izieb so spojenými posteľam
7 rozmerných apartmánov s možnosťou prístelky.
Štandardom každej izby je kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom s masážnymi tryskami.
LCD TV a WiFi pripojenie umožnia vyplniť voľný či pracovný čas.

V cene ubytovania sú zahrnuté bohaté raňajky formou "švédskych stolov".
Príjemná reštaurácia ponúka široký sortiment jedál a nápojov.
Jednou z hlavných cieľových skupín pre náš hotel sú hostia a firmy využívajúci naše kongresové kapacity v sále pre cca 35 – 50 účastníkov podľa usporiadaného sedenia.
Kvalitná projekčná technika, zatemnenie, TV, PC a iné štandardné pomôcky sú plne k dispozícii.
Miestnosť je vhodná pre semináre, školenia, obchodné rokovania, kurzy rôzneho zamerania ako aj pre rauty, bankety či oslavy, kde vám zaručujeme príjemné a nikým nerušené posedenie.

K uvoľneniu napätých svalov ako aj k celkovej pohode a úplnému RELAXU Vám pomôže naše moderné relaxačné centrum „Crocodile“, ktorého súčasťou je jacuzzi (vírivá vaňa), solárium, sauna a odpočívadlá. Nechajte sa unášať v tónoch príjemnej hudby, v teplom svetle sviečok a v exotickom prostredí nášho wellnessu.

Kontakt:
Hotel RELAX*** Rajecké Teplice
M.R.Štefánika 121/5, 013 13 Rajecké Teplice
Telefon: +421 (0)41 5493583
Mail: info@hotel-relax.sk
web: www.hotel-relax.sk


Zväčšiť mapu

Galéria

hotel relax 05
hotel relax 04
hotel relax 03
hotel relax 02
hotel relax 06
hotel relax 07
hotel relax 10
hotel relax 09
hotel relax 08
hotel relax 01
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.