HOTEL KARPATY

Srdečne Vás privítame v luxusnom HOTELI KARPATY**** v Častkove.
Budeme nesmierne radi, ak prijmete naše pozvanie, pochutíte si na gurmánskych špecialitách našej kuchyne, zrelaxujete vo vkusne zariadených interiéroch hotela, či neodoláte pokušeniu zašportovať si v priestoroch fitness.

Po vstupe do hotela Vás obklopí zvláštne osobitá atmosféra vkusne a elegatne zariadených priestorov, dýchajúcich dokonale zladenými čistými líniami s precíznym, do detailu vyhotoveným interiérom. V izbách a apartmáne na Vás čaká vytúžené pohodlie plné milých doplnkov, ktoré Vám spríjemnia pobyt. Tak nech sa páči, vstúpte a užívajte si!

1 BEZBARIÉROVÁ IZBA
1 JEDNOLÔŽKOVÁ IZBA
3 DVOJLÔŽKOVÉ IZBY LUX
5 DVOJLÔŽKOVÝCH IZIEB
1 APARTMÁN „PRESIDENT“

JEDNOLÔŽKOVÁ IZBA

Útulné miestečko na relax po náročnom dni, samozrejme s LCD televízorom s nezávislým satelitným príjmom, pripojenie na internet kablové aj wifi, telefón s priamym pripojením, minibarom a trezorom - všetko po ruke!

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA

Pohodlie z každej strany! Veľká dvojposteľ s úžasne mäkučkým matracom a postlaním, priestranná sedačka s dvomi kresielkami, LCD televízor s uhlopriečkou 83 cm s nezávislým satelitným príjmom, telefón s priamim pripojením, pripojenie na internet kablové aj wifi, samozrejme minibar, trezor.

APARTMÁN „PRESIDENT“

Luxusný priestor s veľkorysím Lounge, priestrannou spálňou s výhľadom na hotelový bazén a tenisové centrum. Kúpeľňa vybavená špičkovou sanitou a vírivou masážnou vaňou. Samozrejmosťou je pracovný priestor s pripojením na internet kablové aj wifi, telefón s priamou voľbou, LCD televízor s uhlopriečkou 108 cm s nezávislým satelitným príjmom, chladnička, minibar a trezor - ako v rozprávke!
APARTMÁN "PRESIDENT" APARTMÁN "PRESIDENT"
APARTMÁN "PRESIDENT" APARTMÁN "PRESIDENT"
APARTMÁN "PRESIDENT" APARTMÁN "PRESIDENT"

VŠETKY PRIESTORY HOTELA SÚ ZABEZPEČENÉ CHLADENÍM
S INDIVIDUÁLNYM NASTAVENÍM A WIFI INTERNETOM.

HOTEL KARPATY****
Častkov 166,
906 04 Častkov
Slovak Republic
tel.: +421-34-6600 700
fax: +421-34-6600 700
GSM: +421-917-606 707
e-mail: info@hotelkarpaty.

Zväčšiť mapu

apartman 3
hotel 5
hotel 4
1apartman 1
hotel 0
hotel 1
hotel 3
apartman 4
1dvojlozkova 1
1jednolozkova 1
apartman 2
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.