CHALUPA U MARTINOV

Chalupa "U Martinov" sa nachádza v krásnom a tichom prostredí Liptova, v dedinke Beňušovce 1,5 km severne od obce Liptovský Trnovec, ktorej sú súčasťou. Leží v strednej časti liptovskej kotliny pod juhozápadnými výbežkami Západných Tatier, v blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara (4 km) , aquaparku Tatralandia (6 km) a mesta Liptovský Mikuláš (8 km).

Chalupa "U Martinov" ponúka pohodlné ubytovanie s dostatkom súkromia v 2 dvojpodlažných
apartmánoch. Každý apartmán má samostatný vchod a terasu so sedením s výhľadom do záhrady. Kapacita každého apartmánu je 6 osôb.
Prízemie:
vstupná hala, plne vybavený kuchynský kút (varná kanvica, mikrovlnná rúra, elektrické platničky, chladnička, základné kuchynské potreby)
spoločenská miestnosť, so sedacou súpravou, TV
sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút, umývadlo)
Poschodie:
tri samostatné izby, dvojlôžkové ( 1 izba manželská posteľ, 2 izby oddelené lôžka )
V rozľahlej oplotenej záhrade je k dispozícii krytý záhradný altán so sedením a grilom. Apartmány sú vykurované elektricky (konvektory). Ubytovanie Vám spríjemní aj krbová pec ktorá sa nachádza v obývacej miestnosti na prízemí. Parkovanie vo dvore.
Stráviť príjemné chvíle oddychu odporúčame pre tých, ktorí sa chcú pokochať krásou okolitej prírody Západných a Nízkych Tatier, využiť široké možnosti turistiky a cykloturistiky v nádhernom prostredí Kvačianskej a Prosieckej doliny, rybolovu a kúpania na Liptovskej Mare a lyžovania v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku Jasná Demänovská dolina.

Apartmán Chalupa U MARTINOV

Kontakt: 0911 844 955
umartinov@umartinov.sk

Beňušovce 20 031 01
Liptovský Trnovec okres Liptovský Mikuláš

6 (2)
15
17
IMAG0028
11 (2)
7 (2)
1
2
5 (2)
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.