Chata Turček pri Kremnici DOBRÁ LYŽOVAČKA!!!

Kde sa ubytovať?
Lacné ubytovanie chata Turček s max.kapacitou 10 osôb.sa nachádza v Kremnických vrchoch neďaleko Kremnice v malej dedinke Turček. Ponúka peknú dovolenku pre rodiny s deťmi v lete ako aj v zime. Je tu možnosť turistiky,kúpania. V zime je možné lyžovanie v strediskách Krahule a Skalka v ktorých je široká ponuka pre bežkárov ,ale aj pre klasické lyžovanie pre začiatočníkov i pokročilých.V oboch strediskách sa nachádzajú moderné 4-sedačky za prijateľné ceny.

Ubytovanie v nádhernom prostredí Kremnických hôr s výbornými podmienkami na lyžovanie a turistiku v rekreačnom stredisku Skalka pri Kremnici.Desiatky kilometrov upravovaných lyžiarskych bežeckých tratí pre rekreačných, ale aj náročných lyžiarov spájajú strediská Skalka - Krahule - Králiky - Turček.
Pre záujemcov o lyžovanie, zimnú pešiu turistiku, ponúkame návštevu v lyžiarskom stredisku Skalka, kde si určite prídu na svoje milovníci krásnej a zasneženej prírody s možnosťou využívania až do neskorých jarných mesiacov.
V stredisku sú zabezpečené komplexné služby pre lyžiarov, horská služba, 5 vlekov, sedačková lanovka so zasnežovanými zjazdovkami, osvetlené s nočným lyžovaním.
Po náročnom lyžiarskom dni doporučujeme navštíviť :
Areál „SPA & AQUAPARK“ leží na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta Turčianske Teplice, v srdci Slovenska v prostredí Horného Turca, len pár kilometrov od geografického stredu Európy.
História kúpeľov siaha až do roku 1281, odkiaľ pochádza prvá písomná zmienka o termálnych prameňoch v tejto oblasti.

Minimálny pobyt 2 dni

Kontakt:

Sykorová
tel.0905170018
vsykorova@bluechipreality.sk

Popis objektu:

Rozloženie izieb: 3x2,1x4 k dispozícii je priestranná kuchyňa a obývacia miestnosť s krbom.
wc,kúpeľňa sú samostatne riešené,
samostatný altánok s možnosťovu grilovania


Zväčšiť mapu

Galéria

chata turcek 01
chata turcek 03
chata turcek 02
P1010657
P1010367
P1010364
P1010354
P1010306
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.

pacilo sa nam a bolo to ozaj

pacilo sa nam a bolo to ozaj nad nasu spokojnost. Prostredie a aj vybavenie chaty bolo presne tak ako to ma byt. Dakujeme a urcite sa este vratime aj v zime.

Je to tu ozaj ideálne na

Je to tu ozaj ideálne na rodinnú lyžovačku, strediská sú dostupné a vhodné pre každého.
Chata je výborne umiestnená v peknom prostredí. Interiér vkusný s peknou veľ kou kuchyňou pre rodinnú pohodu.

Bolo to tu fajn ako v

Bolo to tu fajn ako v rozprávke, podmienky na lyžovačku super - odporúčam