PRIVÁT POHODA

Naša chalupa Pohoda Liptovské Sliače bez prítomnosti domácich sa nachádza v nádhernej a atraktívnej lokalite Liptova pre svoju blízkosť k turistickým a vodným atrakciám ako termálne bazény Bešeňová, bazény s minerálnou vodou Lúčky.kúpele, L.Mara a pod.

Naša obec patrí medzi najlepšie vybavené obce Liptova a preslávila sa najmä ľudovými zvykmi, folklórom a tradíciami.

V obci máme reštauráciu/len 300m od nás/ zdravotné stredisko, športové areály, tenisové kurty,8 obchodov s potravinami, cukráreň.

Ide o kvalitné ubytovanie bez prítomnosti domácich vhodné pre rodiny s deťmi, partie priateľov, manželské páry, ktoré chcú spolu tráviť víkend, dovolenku alebo sviatočné dni.

Kapacita nášho ubytovania je 8-10 osôb.
V dome sú 2 ubytovacie jednotky a každá z nich má:

4-lôžkovú izbu
k izbe patrí samostatná kúpeľňa +WC/vchod z izby/,
plne vybavená kuchynka/el.platnička, mikrovlnka,chladnička s mrazničkou,rýchlovarná kanvica,riad/.

V pekne upravenom dvore o rozlohe 540 m2 je viacero možností oddychu a to: posedenie v krytom altánku s grilom,spol. hry,detský kútik,šmykľavka,hojdačka,ohnisko-možnosť opekania špekačiek, slaninky.

Kúsok od nás je les,možnosť prechádzok,hubárčenia.Z nádvoria nášho domu vidieť pýchu našej obce kostol Dvoch sŕdc Archa Locus-jedinečná stavba, ktorá stojí za zhliadnutie.

V uzamknutom dvore je možnosť parkovania pre 2 autá/podľa potreby/ a pred domom pre 2 autá.

Ak sa spýtate, prečo by ste si mali vybrať práve nás, tak Vám smelo odpovieme, že preto, lebo kvalita ubytovania, lokalita, objekt celý k dispozícii bez domácich, cena a predovšetkým naša snaha ulahodiť každému nášmu klientovi sú naše priority.

Adresa:
Pod Zvonicou 1660/81
Liptovské Sliače, 034 84
Slovensko
Telefón: +421 908 946 014

Email: pohodaprivat@gmail.com
web: www.pohodaprivat.sk

dom8
dom1
dom13
dom15
dom16
dom11
dom9
dom2
dom3
dom7
 

Portál www.extra-ubytovanie.sk si vyhradzuje právo na zmenu a úpravu zverejnených informácií. Nenesieme zodpovednost za škody spôsobené použitím týchto informácií.